O projekcie

O projekcie

To właściwie bardzo proste. Czego bym tu nie napisał i co by się tu nie pojawiło, z dopiskiem otóż to brzmi jak stuprocentowa racja.

Blog wystartował 1 stycznia 2014 roku. Powstał jako efekt uboczny nauki HTML’a i WordPress’a (ponieważ najlepiej jest uczyć się budując konkretne projekty). Jako cel stawiam sobie 500-1000 słów tygodniowo publikowanych w formie jednego, zgrabnego tekstu.

Kontakt i współpraca

Ponieważ Otóż to! nie jest ograniczone tematycznie, chętnie przyjmę wyzwania na nowe teksty. Im bardziej szalony pomysł tym lepiej.

Oczywiście znaleźć mnie można na Facebooku. Jeśli wolisz kontakt bardziej prywatny, poniżej mail, na który możesz pisać śmiało z dowolnym (prawie) pytaniem, propozycją czy sugestią.

[button href=”mailto:pawel@otozto.pl”]Napisz do mnie[/button]

Postaram się w odpowiedzi być równie wylewny co na blogu tymże. Do usłyszynia… napisania?

Kilka słów o mnie

Nazywam się Paweł Kadysz. Mam 28 lat. Od ponad 12 lat w jakiś sposób związany jestem z tworzeniem grafiki na potrzeby WWW. Jestem bałaganiarzem, graczem, gadżeciarzem.

Jestem uzależniony od kawy, muzyki, Internetu, Facebook’a, przeglądania Dribbble’a, dobrego dizajnu i ciągłego doskonalenia umiejętności. Od kilku lat prowadzę małą firmę – High on Pixels. Tam projektuję i wdrażam aplikacje webowe i mobilne.